Birçok ülkede popülaritesini her geçen gün arttıran özellikle kadınlar tarafından tercih edilen Bar Pilates tanıtım workshopu Antalya’da gerçekleştirildi.

Önder Altıntaş Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe 30 kişi katıldı. Bale hareketleriyle yapılan bar pilates kadınlar tarafından yoğun ilgi gördü. İlk kez düzenlenen workshopa Antalya ve çevresinde bulunan beş yıldızlı otellerin fitnes eğitmenleri, spor hocaları ile sektörün profesyonelleri katıldı. İnceliklerini görme fırsatı yakalayan profesyonellere Hoca Buket Beldes eşlik etti.

BIRCOK ULKEDE POPULARITESINI HER GECEN GUN ARTTIRAN OZELLIKLE KADINLARI TARAFINDAN TERCIH EDILEN BAR PILATES TANITIM WORKSHOPU ANTALYA'DA GERCEKLESTIRILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Beldes, öğrencilerine nasıl yapıldığını nelere dikkat edilmesi gerektiğini gösterdi. İki saatlik eğitimin ardından katılımcılar toplu fotoğraf çektirdi.

Eğitimlerinin devam etmesi üzerine çalıştıklarını söyleyen Önder Altıntaş Sanat Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Önder Altıntaş, “Bar pilates çalışması dünya üzerinde büyük popülaritesi olan bale ile pilates karışımı bir spor etkinliği. Merkezimizde bu etkinliği düzenli hale getirmek istiyoruz” dedi.