İSTANBUL – İş Bankası, Esnafa Özel Bayram Kredisi kampanyasıyla 36 aya varan vadelerle 150 bin TL’ye kadar kredi kullandırıyor.

Türkiye İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, banka, esnaf ve KOBİ’lere verdiği desteği Ramazan Bayramı öncesinde de sürdürüyor. Esnafa Özel Bayram Kredisi kampanyası ile ihtiyaçlarını karşılamak isteyen esnaf ve KOBİ’lere uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlanıyor.

Kampanya kapsamında, nakde ihtiyaç duyan esnaf ve işletmeler, 36 aya varan vadelerle 150 bin TL’ye kadar kredilerden faydalanabiliyor. 20 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak Esnafa Özel Bayram Kredisi kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye, İş Bankası şubelerinden ve  “www.istekobi.com.tr/esnafadestek” internet adresinden ulaşılabiliyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat İnce, kampanya ile esnaf ve KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına destek olmayı hedeflediklerini bildirdi. İnce, şunları kaydetti:

“Özellikle dönemsel olarak nakde ihtiyaç duyabilecek esnaflarımızın nakit akışlarına ve dönemsel satışlarına uygun çözümler üretmeye çalışıyoruz. Esnaf ve KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını aynı esneklik ve süratle karşılıyoruz. Esnafa Özel Bayram Kredisi kampanyası ile müşterilerimize cazip avantajlarla kredi desteği sağlıyoruz.”