İSTANBUL – Türkiye İş Bankası müşterileri, bayram günleri ve hafta sonu dahil 15 bin lira ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurularını Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla diledikleri zaman gerçekleştirebiliyor.
Türkiye İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre banka, Anında Hızlı Kredi uygulaması ile Ramazan Bayramı öncesinde ve bayram tatili süresince müşterilerinin nakit ihtiyacına 7 gün 24 saat kredi kullanımı ile karşılık veriyor.
Bankanın yeni uygulaması Anında Hızlı Kredi, şubeye gitmeye gerek kalmadan Bireysel İnternet Şubesine girerek hızlı ve kolay şekilde ihtiyaç kredisi kullanmaya olanak sağlıyor.
Bu kapsamda müşteriler, bayram günleri ve hafta sonu dahil 15 bin lira ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurularını Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla diledikleri zaman gerçekleştirebiliyor ve başvuru onaylandığında talep edilen kredi tutarı müşterinin hesabına anında aktarılıyor.
Anında Hızlı Kredi uygulamasından faydalanmak isteyen müşteriler, İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi üzerinden “Başvuru-Ürünler > Hızlı Kredi” veya “Kredilerim > Hızlı Kredi” adımlarını takip ederek başvuru yapabiiyor.