Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Başkanı Abdulkadir Çıkmaz, Türk Eximbank tarafından perşembe günü ‘İhracatın Finansmanında Türk Eximbank ile KGF işbirliği’ başlıklı bilgilendirme toplantısı düzenleneceğini söyledi.

Seminerin işbirliği için çok verimli olduğunu belirten Çıkmaz,

“Türk Eximbank tarafından düzenlenecek olan bu bilgilendirme toplantısına ihracatçılarımızı yakından ilgilendiren finansmanla ilgili önemli bilgiler verilecektir”

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) organizasyonunda, Türk Eximbank ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliği ile ‘İhracatın Finansmanında Türk Eximbank ile KGF İşbirliği’ konulu tanıtım. Bilgilendirme toplantısı yapılacağını açıklayan GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz. Toplantıya ihracatçıları davet ederek şöyle dedi:

“Üyelerimize yönelik ihracat alanında ki bütün gelişimleri ve yeni uygulamaları duyurabilmek ve üyelerimizin bunlardan yararlanabilmelerini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 9 Mart 2017 Perşembe günü GAİB Konferans salonunda Gaziantep’te, Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli ve Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım’ın katılımlarıyla ‘İhracatın Finansmanında Türk Eximbank ile KGF İşbirliği’ konulu tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenleyeceğiz. Toplantıda ihracatçılarımız için çok önemli imkanlar içeren yeni uygulamaların tanıtımı bizzat konunun uzmanları ve doğrudan uygulayıcıları tarafından yapılacaktır. İş dünyasının ve ihracatçılarımızın toplantıya katılımlarını bekliyoruz.”