ANTALYA’da bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show‘un açılışına, ‘ Human Barbie ‘ lakaplı Ukraynalı model Valeria Lukyanova da katılıyor.

ANTALYA'DA BU YIL 10'NCUSU DUZENLENECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'UN ACILISINA,'HUMAN BARBIE' LAKAPLI UKRAYNALI MODEL VALERIA LUKYANOVA DA KATILIYOR.(FOTO:ANTALYA-DHA)
ANTALYA’DA BU YIL 10’NCUSU DUZENLENECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW’UN ACILISINA, ‘HUMAN BARBIE’ LAKAPLI UKRAYNALI MODEL VALERIA LUKYANOVA DA KATILIYOR.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Dosso Dossi Fashion Show’un 17 Aralık günü Antalya Expo Center’da düzenlenecek şovuna katılmak üzere Türkiye’ye gelecek olan Valeria Lukyanova, beraberinde eşi, makyözü ve menajerini de getirecek. Antalya’da 2 gün kalacak olan Valeria Lukyanova, ünlü top model Candice Swanepoel ile aynı podyumu paylaşacak. 30 yaşındaki Ukraynalı model, biri orijinal Barbie kıyafeti olmak üzere iki giysi sergileyecek.

10 yılda gerçekleştirdikleri organizasyonlarda Türk hazır giyim firmalarının ürünlerini dünyaya pazarladıklarını belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Her organizasyonumuz bir öncekinden daha çok ses getiriyor ve büyüyerek devam ediyor. Ülkemizin ve Türk tekstilinin tanıtımına katkı sağlamaya devam ediyoruz” dedi.

Organizasyonun 10’uncu yılına özel Mustafa Sandal, İnna, Otilla, Akceht ve Grigory Leps sahneye çıkacak.