AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Genel Merkez Gençlik Kolları’nın organize ettiği Afyonkarahisar Gençlik Gelişim Kampı’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadınlarla bir araya geldi. Gençlerle siyasi tecrübelerini paylaşan Hotar.

AK PARTI GENEL BASKAN YARDIMCISI VE IZMIR MILLETVEKILI NUKHET HOTAR GENEL MERKEZ GENCLIK KOLLARI'NIN ORGANIZE ETTIGI AFYONKARAHISAR GENCLIK GELISIM KAMPI'NDA TURKIYE'NIN DORT BIR YANINDAN GELEN KADINLARLA BIR ARAYA GELDI.(FOTO:IZMIR DHA)
AK PARTI GENEL BASKAN YARDIMCISI VE IZMIR MILLETVEKILI NUKHET HOTAR GENEL MERKEZ GENCLIK KOLLARI’NIN ORGANIZE ETTIGI AFYONKARAHISAR GENCLIK GELISIM KAMPI’NDA TURKIYE’NIN DORT BIR YANINDAN GELEN KADINLARLA BIR ARAYA GELDI.(FOTO:IZMIR DHA)

“Ülkemizin genç nüfusunun yüksek olması geleceğe yönelik mutluluk vericidir. 2023 vizyonu için çalışan AK kadroların 2053 ve 2071’i miras bırakacağı siz gençlerin emanete sahip çıkacağından eminiz. Bu kutlu bayrağı devraldığınız zaman daha yükseğe taşımak için emin adımlarla ilerleyin. Ülkemizin geleceği, bölünmez bütünlüğü sizlere emanet” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, gündemde yer alan terör olaylarına ilişkin değerlendirmeler de bulunarak, “Milletimizi kandırmaya çalışan FETÖ’cülere, sırtını PKK’ya dayayanlara, uluslararası yapılardan destek alan DAEŞ ve ülkemizi bölmeye çalışan tüm hainlere karşı duruşumuzu devam ettireceğiz. Ülkemize, bayrağımıza vatan ve devletimize kastedip, hukuk tanımayanlar hak ettiklerini göreceklerdir” dedi.

AK Parti olarak terörle mücadele konusunda kararlı olduklarını belirten Hotar “Adı ister FETÖ, ister PKK/PYD, ister DAEŞ olsun tek bir terörist kalmayana kadar mücadelemiz devam edecek. Millet olma bilincimizle çok zor dönemler atlattık. Milletimizin iradesi ve desteğiyle bu hainleri başımızdan atacağız” diye konuştu. Güçlü bir Türkiye ve aydınlık bir gelecek için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Hotar, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye üzerine oynanan oyunlara ve tuzaklara karşı her zaman duruşumuzu devam ettireceğiz. Hain FETÖ darbe girişimine karşı duruşlarıyla vatanına sahip çıkan aziz milletimizin mensubu olmaktan bir kez daha onur duyduk. Ülkesine, bayrağına bu denli bağlı ve sahip çıkan milletimiz için bizlerde elimizden geleni yapacak, dünyadaki bütün gelişmelerin öncüsü olacak; yenilikleri milletimize sunacağız” dedi.