Altındağ Halk Eğitim Müdürlüğü yaz futbol okuluna sporcu velileri, yoğun ilgi gösteriyor…
Okullar hayat olsun projesi kapsamında yapılan çalışmada M.E. B Altındağ Halk Eğitim Müdürlüğü yaz futbol okulu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Rıza Taner Ulusoy ve Muharrem Ergün, ikilisinin yönetiminde çalışmalarla hizmet verdiği yaz futbol okuluna semt sakinleri ve minik sporcular tarafından başta “Halk Eğitim Müdürlüğü, Antrenörlere desteklerini esirgemiyorlar.
Sporcuların ve velilerinin desteklerinden memnuniyetlerini dile getiren H.H. müdürü Ahmet Pehlivan, şunları söyledi: ”Yıldırım Beyazıt ilkokulu müdürü Yasin Karaç’ın da katıldığı mini toplantıda yaz futbol okulumuza yoğun ilgi var.
İki deneyimli teknik direktörlerimizin çalışmaları doğrultusunda geleceğin genç ve yetenekli sporcularımızın türk futboluna kazandırılmasında bizde üzerimize düşen insani görevimizi yerine getiriyoruz.
Ayrıca Altındağlıların yoğun ilgisini çeken yaz futbol okulumuzun kötü alışkanlıklardan arındırılmasını önemsediğimiz minik ve genç sporcularımıza desteklerini esirgemeyip ciddi çalışmaları bizlere de destek veriyor. Öncelikle Antrenörlerimize ve kurumumuzun tüm çalışanlarının destekleri ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Haber- Fotığraf: Kemal Çeliker

FACEBOOK YORUMLARI