TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 11. hafta karşılaşmasında Hacettepe, konuk ettiği Zonguldak Kömürspor’la golsüz berabere kalarak, üst sıralar için önemli 2 puan yitirdi.

Baştan sona kadar büyük bir mücadele ve çekişme içinde geçen maçta mor-beyazlılar, yakaladıkları çok elverişli gollük pozisyonları değerlendiremediler. Bunda hücum oyuncularının beceriksizliği ön plandaydı. Bireysel çabalar, organize olmayan ataklar sonuç vermedi. Karşılıklı akınlarla, oldukça heyecanlı ve süratli geçen karşılaşmanın geneli denk güçlerin mücadelesi şeklinde sürdü. Her iki ekibin de defans ağırlıklı bir oyun tercih etmesi nedeniyle, kalelerinde hemen hiç tehlikeli pozisyon yaşanmadı.
Bu sonuçla Hacettepe 14 puanla 10., Zonguldak Kömürspor da 16 puanla 9. sıradaki yerlerini korudular.
STAT: Cebeci İnönü
HAKEMLER: Tolga sancak (**), Turgut Evran (***), Kemal Mavi (***)
HACETTEPESPOR: Übeyd (**), Berat Aydoğdu (**), Rahmi (**), Hüseyin (*) [Mehmet (*), dk 72], Burak (**), Noyan (*) [Serdar (**), dk 60], Soner (***), Kadir (**), Alaaddin (*), Mahmut (*), Arda (*) [Berat Ayberk (**), dk 19]
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR: Sinan (***), Ercan (**), Kamil (**), Şevket (*), Hasan (**), Okan (*), Onur (**), Hüseyin (*) [Ekrem (*), dk 75], Reşo (**), Semih (**) [Cem (?), dk 82], Mert (*)
SARI KARTLAR: Hüseyin, Serdar, Berat Ayberk (Hacettepespor), Onur, Reşo, Kamil, Hasan (Zonguldak Kömürspor)

FACEBOOK YORUMLARI