Ankara Amatör Spor Kulüpleri’nde top koşturan, sporcu kardeşlerimiz artık Ankara’da oynanacak olan Gençlerbirliği maçlarına “Paso lig” almak suretiyle girebilecekler.

Bu düzenlemenin Ankaralı sporcu gençlere kredi açıcı amaçlı olması çok sevindirici oldu. Böyle bir kararın alınmasında Gençlerbirliği kulüp başkanı Sayın İlhan Cavcav’ın sıcak bakması ve böyle bir kararın alınmasında da Ankaralı sporcular adına bergüzar oldu. Böyle bir düşüncenin gerçekleşmesinde Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Sayın Başkanı Murat Kandazoğlu, Türkiye Spor Yazarları (TSYD) Ankara Şube Başkanı Sayın. Kerim Öncel ve Gençlerbirliği sorumlusu Sayın Arif Ölmez’in büyük katkıları olmuştur. Bu alınan karar amatörler için bir tarih olmuştur; Amatör Spor Kulüplerin başkanları, yöneticileri ve genç sporcuları şimdi sıra sizlerde…
Ankara’da oynanacak olan bütün Gençlerbirliği müsabakalarını tribünlerden izlerken, Kırmızı- Şimşekleri destekleyerek üzerinize düşeni ve gerekeni de “yapmanız” artık kaçınılmazdır. Yıllardır, özlemle beklenilen serbest giriş kartlarınız (Eski), şimdilerde “Paso Lig” kartlarınızla stat kapısından geçerek yapılacak maçlarda sizlerin coşkulu tezahüratıyla da başkentin gururu olan “GENÇLERBİRLİĞ’NE” sahip çıkmak suretiyle 2016 yılı da sizlerin unutulmaz ve tarihi “yılınız ” olacaktır.
“HAYDİ, ANAKARA’NIN GURURU GENÇLERBİLİĞİ’Nİ DESTEKLEME SIRASI ŞİMDİ SİZ AMATÖRLERDE ”.