Ligdeki durumunu iyice sağlama alan Başkent takımı, Cumartesi günü  Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçına sıkı bir şekilde hazırlanıyor

Son 6 maçtan 5’inde galip gelerek, lige şimdilerde başka gözle bakmaya başlayan Gençlerbirliği, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçı için çalışmalarını ağırlaştırdı. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez nezaretinde yapılan çalışmalarda futbolcuların hırslı oluşları dikkat çekti.
Cumartesi günü saat 13.30’da Kadir Has stadında başlayacak maçın çalışmaları bugünde devam edecek.
3 HAFTA ANKARA’DALAR
Gençlerbirliği takımı bu haftaki deplasmandaki Kayserispor maçından sonra oynayacağı 3 haftalık müsabakalarını da Ankara’da geçirecek. Kırmızı-Siyahlılar 13 Mart Pazar günü saat 16.00’da Galatasaray ile 19 Mayıs stadında, 19 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Osmanlı stadında Osmanlıspor ile ve 2 Nisan Cumartesi günü saat 13.30’da yine 19 Mayıs stadında Torku Konyaspor ile karşılaşacak.
ÜZÜLMEZ’İN İSYANI
Bu arada, başarılı Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, Beşiktaş’ta jübile yapamadığı için üzüldüğünü açıkladı. Üzülmez “11 yıl formasını giydiğim bu takımdan ayrılırken, arkadaşlarımın omuzunda, sahayı terk etmek isterdim. 400’ün üzerinde formasını giydiğim Beşiktaş’tan böyle bir ayrılık yapacağımı hiç düşünmemiştim. Beşiktaş’ta oynadığım süre içinde menejerlere bir kuruş para verdirmedim. Ne dedilerse, imzayı attım ve çıktım. Ancak, içimde jübile yapamamamın üzüntüsü var” dedi.