Gençlerbirliği ile Gaziantepspor yarın Ankara 19 Mayıs Stadında oynanacak. Karşılaşma Saat 14.00 da başlayacak.

Gençlerbirliği ile Gaziantepspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 13. Hafta maçında Ankara 19 Mayıs Stadyumunda karşılaşacak. Gençlerbirliği ve Gaziantepspor arasındaki müsabaka Lig TV ekranında naklen izle’nebilecek ve maç yayını TRT Radyo 1’den canlı dinle’nebilecek. Yarın Ankara 19 Mayıs Stadında oynanacak. Karşılaşma Saat 14.00 da başlayacak.
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, yarın oynayacakları Gaziantepspor maçı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; havalardan dolayı kendine dikkat etmeyip hasta olan futbolcularının ‘bedel ödeyeceklerini’ belirterek, ceza olarak tüm takımı yemeğe götüreceklerini söyledi.
Özdilek, Gaziantepspor maçı ve genel olarak takım hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Kendi evimizde rakibimiz gibi görünen bir takımla oynayacağız. Kazandığımız zaman rakibimizin önüne geçeceğiz. Oyunsal anlamda çok büyük bir zorluk yaşayacağımızı sanmıyorum. Ufak tefek sıkıntılarımız var. Skulason, Trabzon’da dizine aldığı darbeden dolayı 4 gündür antrenmana çıkamıyor. Biraz da gripal enfeksiyonu var. Hasta olan oyunculara ekonomik olarak ceza var. Takımda hastalığa yakalanan herkes ekonomik anlamda bedelini ödeyecek.
Kendilerine iyi bakmaları gerekli önlemleri mutlaka almaları çok önemli. Stancu’da hafif soğuk algınlığı var ama fazla bir sıkıntı olmayacak. Guido’nun da 5 günlük antrenman boşluğu olmasına rağmen, maça hazır olarak çıkacağını düşünüyorum. Gaziantep karşısında, sahada en sağlıklı on birle yer alacağız. Kazanırsak önümüzü çok daha iyi göreceğiz. Oyuncu grubumuza güveniyorum.”