Fatih Portakal Ana Haber, İsmail Küçükkaya Çalar Saat ile bugün ekrandalar.

Fatih Portakal Ana Haber, İsmail Küçükkaya Çalar Saat ile bugün ekrandalar.
FOX HABER’DE TATİL BİTTİ
Tarafsız yorumları, güncel olayları takipleri, siyasette tarafsızlıkları, Laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin Anayasa ve yasalarına saygıları, izleyicileriyle kurdukları sıcak diyalogları ile Portakal ile Küçükkaya Televizyon Gazeteciliğinde zirveye yerleştiler.
Bir süredir yaz tatili arası veren Portakal ve Küçükkaya Türkiye’nin sıcak siyasi gündemi sürerken yeni yayın dönemi ile FOX TV’de haber programlarına başlıyorlar
FATİH PORTAKAL KİMDİR?
İlköğrenimini Aydın’da; liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde, Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı. 1994 yılında ” yüksek lisans ” ve ” yabancı dil eğitimi “ni yapmak üzere Avustralya’ya gitti.
İş hayatı
Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya’da ünlü bir restoranı bir süre işletti. 1997 yılında Türkiye’ye döndü. ‘Armağan Toper’ le evlendi. 1997-2005 yıllarında Star TV’de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand’ın teklifi üzerine Kanal D’ye geçti. 2010 yılının Mayıs FOX TV’ye geçti.
Fatih Portakal, 2010-2013 yılları arasında FOX’ta Çalar Saat programı sunuculuğu yaptı. 2013’ün Eylül ayında FOX’taki kadın habercilerinden Nazlı Tolga’nın Fox ana haber- programı sunuculuğu işini bırakması üzerine ana haberi sunmaya başladı.
İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?
İlk ve ortaöğrenimini Kütahya’da tamamladı. 1993 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. 1991’de Hürriyet Gazetesi’nde başladığı muhabirlik görevine daha sonra Sabah ve Star gazetelerinde devam etti. 2000 yılında Akşam Gazetesi’nde köşe yazarlığına başladı. 2003 yılında Akşam’daki yazılarının yanı sıra Skytürk Televizyonu Ankara Temsilciliği görevine getirildi. 2005-2008 yılları arasında Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilcisi olarak çalıştı. Kasım 2008’de getirildiği Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini Haziran 2013’e kadar sürdürdü. Eylül 2013’ten beri FOX’ta Çalar Saat adlı programını sunmaktadır.
2008 yılında Cumhuriyetimize Dair isimli bir kitap hazırlamıştır.