• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Ferudun Özdemir’in Son Kitabı Bu Da Geçer Ya Hû...

Ferudun Özdemir’in Son Kitabı Bu Da Geçer Ya Hû çıktı

-

Yazar Ferudun Özdemir’in yeni kitabı “Bu Da Geçer Ya Hû”, cumartesi günü kitapçı raflarındaki yerini alacak. AZ Yayınları’ndan çıkan ve 100 bin adet basılan kitap 1,5 yıllık bir çalışmanın ürünü. “Allah De Kalbim” ve “Allah Var Problem Yok” kitapları çok satanlar listesine giren Ferudun Özdemir kitabıyla ilgili, ‘’Gerçek hakikat Allah (cc)’a dayanıyor, dünyada hiçbir şey kalıcı değil, hayatımızdaki sıkıntı ve dertler dahi. Derdi de dermanını da veren Allah. Kaleme aldığım hikâyeler ve görüşlerimle okuyuculara bu yönde telkinlerde bulunmaya çalıştım’’ dedi.
Ferudun Özdemir yeni kitabında, “Sana gelen dertler misafirdir, Allah sabredenleri sever, Şükür ve sabır ile dertler de geçer zorluklar da” gibi konu başlıkları altında sıkıntılarımıza merhem olacak birçok hikâyeye ve kendi görüşlerine yer veriyor.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz