Fenerbahçe’nin Senegalli oyuncusu Moussa Sow, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve tek isteklerinin bu hedefe ulaşmak olduğunu belirtti.

Takımın akşam antrenmanı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Moussa Sow, Birkaç hafta güzel bir dinamik yakaladık. Hepimiz hedefimizin ne olduğunu biliyoruz. Tek isteğimiz bu hedefimize ulaşmak. Sezon başından beri oynadığımız her maç çok önemliydi. Belki bazı dönemlerde çok fazla puan kaybı yaşadık. Şu anda önümüzde bizi bekleyen 7 maç var ve hata yapma hakkımız kalmadı. Şu anda Eskişehir maçıyla başlıyoruz, Kasımpaşa maçıyla da bu yolu bitireceğiz ifadelerini kullandı.
Liderliğin sürekli el değiştirmesiyle ilgili olarak Sow, Böyle heyecanlı geçen lig gerçekten bizi de heyecanlandırıyor. Büyük takımların birbirleriyle çekiştiği bu lig gerçekten son derece önemli ve son derece heyecan verici. Şu anda lideriz ama bizi bekleyen 7 tane zorlu maç var. Hata yapma hakkımız yok. Arkamızdaki rakiplerimiz bu hatalarımızı bekliyor. Sürekli bizi takip durumda olacaklar. Aynı ciddiyetle devam etmeliyiz dedi.
ŞU ANDA FENERBAHÇE’YE VE BAŞARIYA
KONSANTRE OLMUŞ DURUMDAYIM
Transfer haberleriyle ilgili sorulan soruya, Böyle haberler çıkabilir, bu tür haberler normaldir. 3 senedir buradayım. 3 senedir bana gidecek misin diye soruyorlar, ben de aynı cevabı veriyorum. Sezon sonunda bakarız diye konuştum her zaman. Bu sezon da aynı cevabı veriyorum sezon bir bitsin sezon sonu yolumuza bakarız. Şu anda Fenerbahçe’ye konsantre olmuş ve tamamen bu sezonki başarıya odaklanmış durumdayım cevabını verdi.