ZONGULDAK’ın Gökçebey İlçesi’nde, Galatasaray taraftarı 25 yaşındaki Tülay Kara ile Fenerbahçeli aynı yaştaki Önder Çoban, tuttukları takımların formalarıyla nikah kıydırarak evlendi.

ZONGULDAK'IN GOKCEBEY ILCESI'NDE ONDER COBAN ILE TULAY KARA, GALATASARAY VE FENERBAHCE FORMALARIYLA EVLENDILAR. FOTO-ZONGULDAK-DHA
ZONGULDAK’IN GOKCEBEY ILCESI’NDE ONDER COBAN ILE TULAY KARA, GALATASARAY VE FENERBAHCE FORMALARIYLA EVLENDILAR.
FOTO-ZONGULDAK-DHA

Gökçebey Belediyesi’nde işçi olan Önder Çoban, Almanya’da özel bir şirkette aşçı olan Tülay Kara ile tatil için memleketi Gökçebey’e geldiğinde tanıştı. Birbirlerine aşık olan çift, aile arasında yaptıkları nişanın ardından nikah kıydırarak evlendi. Nikahta Tülay Kara’nın isteği üzerine çift tuttukları takımların formalarıyla evlendi. Tülay Kara, arkasında ‘Önder’ yazılı Galatasaray, Önder Çoban da arkasında ‘Tülay’ yazan Fenerbahçe forması giyerek nikahlarını kıydırdı.

Önder Çoban, düğünden önce nikah yaptıklarını, düğün tarihinin henüz netleşmediğini söyledi. Çoban, “Eşim küçüklükten bu yana hayali Galatasaray forması ile nikah masasına oturmakmış. Bana da Fenerbahçe forması giymek nasip oldu. Ne de olsa kardeş takım. Biz birbirimizi seviyoruz” dedi.

Tülay Kara ise “Galatasaraylıyım. Eşim de Fenerbahçeli. Nikahı forma giyerek yapmak benim küçüklükten gelen bir şey. Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum” diye konuştu.