Fatih Ürek “Dünya Kadınlar Günü”nde Ankara’da “kadınlar matinesi”nde sahneye çıktı. Sahneye kadınlar matinesi geleneği olan tencere dolusu sarma dolma getirten sanatçı “Bensiz ve dolmasız matine olur mu” dedi

HABER MERKEZİ/
ANKARA – Ankara Etlik semtindeki Antares AVM Amade Balo Salonu’nda Antares Sanat Merkezi tarafından “Dünya Kadınlar Günü”ne özel düzenlenen “Kadınlar Matinesi”nde Fatih Ürek sahne aldı. Bin kişinin geldiği matinede adeta kadınların izdihamı vardı. Fatih Ürek’in sahneye çıktığı andan itibaren adeta kendilerinden geçen hanımlar sahne önünde izdihama neden oldular.
Bazılarının çocukları ile geldiği matinede sevilen coşkulu şarkılarını seslendiren Fatih Ürek bir de sürpriz yaptı. Bir dönem ünlü sanatçıların sahne aldığı ve büyük gazinolarda yapılan kadınlar matinesinin olmazsa olmazı ve adeta geleneği haline gelen tencere dolusu sarma dolma bu matinede de yerini aldı. Fatih Ürek “Kimse akıl edip getirmez diye ben bir tencere sarma dolma siparişi verdim ve size getirdim” dedi. Garsonların yardımı ile sahneden tencere dolusu dolma dağıtan sanatçı kendisi de dolmanın tadına baktı.
MASALARIN ÜZERİNE
ÇIKTILAR…
Ankaralı hanımları “Dünya Kadınlar Günü”nde sazlı sözlü eğlence için bir araya toplayan sanatçı pek çok etkinliğin yapıldığı günde fark yaratıp hanımları bir günlüğüne de olsa dertlerinden kurtarmayı ve stresten uzaklaştırmayı istediğini belirtti. İki saatten fazla sahnede kalan Fatih Ürek’i dinlemeye gelenler arasında bazı hanımlar sandalye ve masaların üzerine çıkarak kurtlarını döktüler. Konseri boyunca hanımların yoğun ilgisi ile karşılaşan Fatih Ürek bir ara masaların arasında dolaştı. Bir hanım hayranını attığı çimdiği dile getiren sanatçı “Böyle şeyler başıma sık gelmiyor kalabalıkta çimdiği yedim bir hanımdan” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI