Etlikspor U19 Genç Takımı sezona galibiyetle başladı. Etlikspor Kulüp Başkanı Erol Gürbüz, galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek, gelecek vaat eden genç futbolculardan oluşan bir ekiple ligde başarılı olmak istediklerini kaydetti.

Etlikspor U19 takımı, galibiyetle başladı. Etlikspor’da, 2. U19 Ligi birinci haftasında Pursaklar Halk Eğitim Spor karşısında alınan 4-2’lik galibiyetin mutluluğu yaşanıyor.

Yenimahalle Hasan Doğan Stadı’nda oynanan karşılaşmada Etlikspor henüz 1. dakikada 1-0 geriye düşmesine rağmen toparlanarak sahadan galibiyetle ayrıldı.

Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmada Etlikspor’un golleri 31. dakikada Çağrı Bayar, 74. dakikada Özkan Karaboğa, 82. dakikada Rafet Arslantepe ve 90. dakikada Atila Dumlupınar’dan geldi.

“GALİBİYETTEN DOLAYI MUTLUYUZ”

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan Etlikspor Kulüp Başkanı Erol Gürbüz, ortaya konulan futbolun ve galibiyetin kendilerini memnun ettiğini belirterek, genç futbolculardan oluşan bir ekiple başarıya ulaşacaklarına, bundan sonraki maçlarda çok daha iyi olacaklarına ve iyi sonuçlar almaya devam edeceklerine inandığını söyledi.

Başkan Gürbüz, “Yeni bir takımız. Takım uyumu ve ligi görmek açısından bizim için çok önemli bir karşılaşmaydı.
Ayrıca, sezonun ilk karşılaşması olması itibariyle zor bir maç olacağını düşünmüştük.

Fakat genç kardeşlerim çok iyi mücadele ettiler, çok iyi oynadılar ve iyi bir futbol ortaya koydular. Ligde çok daha iyi bir performans ortaya koyacaklarına inanıyorum. Galibiyetten ve başarılarından dolayı tüm oyuncularımızı kutluyorum.” dedi.