1. Amatör Küme 3 Grup’ta, şampiyonluk maçında 2-1 galibiyeti elde eden Onbirateşspor 17. dakikada Erdem ve 70. dakikada da Taylan’ın attığı gollerle şampiyonluğüunu ilan etti. Cebecispor adına atılan gol ise Onbirateşspor’lu Onur kendi kalesine kafayla atmasıyla 3 golde Onbirateş’ten geldi.

Birinci Amatör Küme 3 grup’ta, 35’er puana sahip olan Onbirateşspor ile Cebecispor’un karşı karşıya geldiği ve 2-1 Onbirateşspor, lehine tamamlanan şampiyonluk mücadelesinde 3 gol de Onbirateşspor’dan geldi…

2016-2017 futbol sezonunun en kritik ve kader maçında ve dk. 17 Erdem ve 70 dk. ’da Taylan cebecispor ağlarını havalandırırken, yine Onbirateşspor’lu Onur’da kendi kalesine attığı kafa gole 1-1 eşitlikle devam ederken, 70’de Taylan’ın müthiş golüyle 2-1’lik skora taşıması sonunda şampiyon olan Onbirateşspor oldu.

Grubun en güçlü takımlarından olan  Cebecispor karşısında ortaya koyduğu derbi maçında tecrübeli kadrosuyla akıllı oyununu ortaya koyan 11 şimşekler, 1 gol kendi kalsine atsa da rakip takıma gol atma fırsatı vermedi ve Erdem ve Taylan’ın attıkları gollerle müsabakadan 2-1 üstünlükle ayrılarak şampiyonluğunu ilan etti.