Yenimahalle Belediyesi parkları, dikkat çeken mimarisi ve doğal güzellikleri ile evlenecek olan çiftlerin ve sünnet olan çocukların düğün albümlerinde doğal fotoğraf stüdyosu olarak kullanılıyor.Fotoğraf stüdyoları yerine doğal mekanlarda hayatlarının en güzel anlarını ölümsüzleştirmek isteyen vatandaşlar, Yenimahalle’nin parklarını tercih ediyor.
Yeşil alanları, mimarisiyle dikkat çeken parklar, doğal stüdyoları aratmazken, Yenimahalle Belediyesi’nin hemen yanında bulunan Cantürk Parkı, içerisinde bulundurduğu ahşap köprü, şelale, değirmen ve yemyeşil örtüsüyle albümlere renk katıyorlar.
Mutluluğu adım atarken doğayla iç içe rengarenk çiçekler arasında fotoğraf çektirmekten çok memnun olduklarını söyleyen çiftler, “Düğünümüzü planlarken bize hatıra kalacak fotoğrafların güzel bir yerde çekilmesini istiyorduk. Yenimahalle Belediyesi’nin bu güzel parkı, en mutlu günümüze ev sahipliği yaptı. Gayet hoş ve otantik bir park. Böyle bir parkı vatandaşlara kazandırdığı için Yenimahalle Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.