Emlak vergileri ikinci taksiti son ödeme tarihi 30 Kasım Pazartesi bitiyor

emlak vergi 1Etimesgutlu mükellefler vergilerini 30 Kasım’a kadar belediye tahsilat büroları ile gezici veznelerden ödeyebilecekler. Vergi ödemenin en kolay ve pratik yöntemi ise www.etimesgut.bel.tr adresine girerek zaman kaybetmeden on-line ödeme yapmak.
Etimesgut Belediyesi, mükellefleri 2015 yılı Emlak Vergisi ikinci taksitlerini ödemeleri ve cezalı duruma düşmemeleri konusunda uyardı. Vatandaşlar, vergilerini 30 Kasım Pazartesi mesai bitimine kadar Etimesgut Belediyesi Hizmet Binası ve Atakent Sosyal Tesisleri ile
Mehmet Akif Ersoy Parkı içindeki Eryaman Ek Hizmet Binası’nda bulunan ödeme noktalarından yapabilecekler. Etimesgut Belediyesi çalışan mükellefler için Cumartesi ve Pazar günleri de tahsilat yapacak.

ON-LİNE ÖDEYİN

Ayrıca mobil vezne Şaşmaz Sanayi Sitesi ve merkeze uzak mahallelerde belirlenen program dahilinde ödeme kabul edecek. Vergi için en kolay yöntem ise www.etimesgut.bel.r adresine girerek on-line ödeme yapmak. On-line ödeme için “e-belediye” linkine, daha sonra sicil no ile on-line ödeme kısmına tıklamalak yeterli olacak. Site üzerinden kredi kartıyla ödemeler güvenli bir şekilde yapılabilecek. İnternet üzerinden beyan bilgileri ve borç sorgulama gibi birçok işlem yapılabiliyor.

Etimesgut Belediyesi yetkilileri, vatandaşları vergi ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda uyardı.