İkinci baharlarını yaşamak, kültürel ve sosyal aktivitelerle hayatına renk katmak isteyen Yenimahalleliler, Yenimahalle Belediyesi İkinci Bahar Yaşlı Dayanışma Merkezleri’ni doldurmaya devam ediyor. Her gün ayrı bir etkinlikle, yeni dostluklar kuran İkinci Bahar üyeleri bu kez de sinema keyfi yaşadı.

İkinci Bahar’ın müdavimleri, Acity AVM’de başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” adlı filmi izledi.
“En kötü günümüz böyle olsun”
Gazi Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi ve Yenimahalle Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi olmak üzere üç ayrı merkezde bir araya gelen emekliler, filmi büyük bir keyifle izledi.
Yenimahalle Belediyesi olarak yaşlı dayanışma merkezlerine büyük önem verdiklerini kaydetti.
kaydeden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Bu hizmet aynı zamanda sosyal devlet anlayışına da uygun bir hizmet. Emekli olan ya da yaşı ilerlemiş olan hemşerilerimizin bir kenara atıldıkları hissini yaşamamaları ve güzel vakit geçirmelerini istedik. Bu merkezlerimizde bir araya gelen hemşerilerimiz hem birlikte hoşça vakit geçiriyorlar hem de düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle keyifli vakit geçiriyorlar” dedi.