Büyük Üstad Akif Manaf’ın şaheseri “YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR?” şimdi de Fransızca olarak çok yakında yayınlanacak.

yoga-nedir-fransizca-1-1046x1280-1Artık tüm dünya Büyük Üstadın şaheserini kendi özgün dilinde okuyabilecek. Eserin Türkçeden Fansızcaya çevirisinin tamamlanması sayesinde, Fransızlar da gerçek Yoga bilgilerine kaynağından geldiği gibi özgün haliyle ulaşabilecek.

“Yoga Nedir? Ne Değildir?” günümüzde alakasız unsurlarla harmanlanan ve değiştirilerek sunulmaya çalışılan Yoga İlmini saf, orijinal, yalın ve gerçek haliyle tüm dünyaya sunmakta.
Aslında bu şaheser günümüzün Yoga Sutra’sıdır!

Yoga, bu şaheserle evrensel bir yöntembilim, bir ilim, bir tekamül sistemi olarak, ait olduğu tüm sadelik ve zenginlik içinde, şimdi de Türkiye’den Faransa’daki meraklılarına açılıyor.
Büyük Üstad Akif Manaf’ın kitapları dünyanın tüm dillerine çevrilmekte. Şu an Fransızcası yayınlanacak olan “Yoga Nedir? Ne Değildir? – Qu’est ce que c’est? Qu’est ce que ce n’est pas?” çok yakında diğer dillerde de Yogaseverlerle buluşacak.

Yoga Academy’de eğitim almak için Fransa’dan gelen üyelerin talebiyle Fransızcaya çevrilen eser, tüm meraklıları için hazır!
Ayrıca Yoga Academy yetkilileri, yakın zamanda Paris’te yeni bir merkezlerinin de açılacağını belirttiler. http://www.yogaacademy.com.tr