Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Haymana Şubesi açıldı. Şube, Şebnem Suvar yönetiminde Haymana halkına başta tarım bankacılığı olmak üzere bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışıyor.

Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletiyor. Banka bu kapsamda yeni açılan Haymana şubesiyle Haymanalı müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.
Şube Müdürü Şebnem Suvar konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “DenizBank olarak Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için çalışmalarımıza ülkemizin 81 ilinde var gücümüzle devam ediyoruz.

Açılışını yaptığımız Haymana şubemizle birlikte Haymana halkının bankacılık ihtiyaçlarını DenizBank’ın kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyoruz. Başta tarım bankacılığı olmak üzere halkımızın tüm bankacılık ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz. Bankamızın yenilikçi ürün ve hizmetlerinden artık Haymana halkı da yararlanabiliyor.” dedi.

Haymana Şubesi:
Adres:Ankara Caddesi Seyran Mahallesi no:116A/13 Haymana /ANKARA
Telefon: 312 658 22 60
Faks:212 214 88 95

DenizBank Hakkında
DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 739 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra yedi yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, beş yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetim, Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.
www.denizbank.com , www.facebook.com/DenizBank , twitter.com/DenizBank

Sberbank Hakkında
1841 yılında kurulan, Rusya’nın en büyük bankası Sberbank, ülkedeki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmaktadır. Sberbank’ın ana hissedarı olan Rusya Merkez Bankası, banka hisselerinin %50’si ile bir adet oy imtiyazlı hissesine sahiptir. Bankanın diğer hisseleri 198,000’den fazla gerçek ve tüzel kişiye aittir. 14.900’e yakın şubesi ile Rusya’daki en geniş şube ağlarından birine sahip olan Sberbank, ayrıca Sberbank online internet bankacılığı, mobil bankacılık ve 80,000 ATM ile self servis terminallerden oluşan bir network ile hizmet sunmaktadır. Bankanın uluslararası operasyonları Kazakistan, Ukrayna ve Belarus’u kapsayan Bağımsız Devletler Topluluğu Bölgesinin ötesinde Sberbank Europe AG ile Orta ve Doğu Avrupa’da sekiz ülkeye, DenizBank ile de Türkiye’ye kadar uzanmaktadır. Almanya ve Çin’de temsilcilikleri, Hindistan’da bir şubesi bulunan Banka, Sberbank (Switzerland) AG ile İsviçre’de de faaliyetlerini yürütmektedir. Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no’lu genel bankacılık lisansına sahiptir. Bankanın