Çubuk ilçesinde Kaymakamlık ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Çubuk Spor Salonu’nda, erkekler ve kızlar kategorisinde 104 öğrencinin katıldığı turnuva, 3 gün sürdü. Turnuva, genç erkekler, genç kızlar, yıldız erkekler, yıldız kızlar, küçük erkekler, küçük kızlar olmak üzere 6 kategoride gerçekleştirildi.

Dereceye giren takımlara ödülleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cüneyt Küpeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan tarafından verildi.

Turnuvaya ilginin sevindirici olduğunu ifade eden Küpeli, düzenledikleri masa tenisi turnuvasına toplam 104 sporcunun katıldığını söyledi.

Küpeli, turnuvaya katılımın fazla olmasının vatandaşların diğer spor dalları yanında masa tenisine de yoğun ilgi gösterdiğini ortaya koyduğunu belirterek, şu bilgileri aktardı:

“Masa tenisinin ardından diğer branşlarda da hız kesmeden turnuvalar yapmayı planlıyoruz. İnşallah aynı şekilde katılım yoğun olur. Turnuvamızı 12 hakem yönetti. Ben buradan hakem arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Takım sıralamalarında genç erkeklerde birinci Meliha Hasanali Bostan Fen Lisesi, yıldız erkeklerde birinci Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu, küçük erkeklerde birinci yine Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu, genç kızlarda birinci Meliha Hasanali Bostan Fen Lisesi, yıldız kızlarda birinci Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu ve küçük kızlarda birinci yine Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu oldu.”