KÜTAHYA'da Gediz Belediyesi tarafından gerçekleştirilen şehir düzenleme çalışmasında çöp konteynerleri üzerlerine resim yapılarak güzel bir görünüme kavuştu
GEDIZ ILCESI'NDEKI COP KONTEYNERLERI UZERLERINE RESIM YAPILARAK GUZEL BIR GORUNUME KAVUSTURULDU. BELEDIYEDE GOREVLI HALIL AVCI (FOTOGRAFTA) KONTEYNERLERI TUVAL GIBI KULLANARAK CEVRE GUZELLIGINE KATKI SAGLADI. (FOTO: MEHMET ALTINTAS / GEDIZ, DHA)

KÜTAHYA’nın Gediz İlçesi’ndeki çöp konteynerleri üzerlerine resim yapılarak güzel bir görünüme kavuşturuldu.

(FOTO: MEHMET ALTINTAS / GEDIZ, DHA)
(FOTO: MEHMET ALTINTAS / GEDIZ, DHA)

Gediz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen şehir düzenleme çalışmasında, ilçe merkezindeki çöp konteynerleri üzerine resimler yapıldı. Adnan Menderes Kültür Parkı çevresindeki 20 konteyerin boyandığını belirten AK Partili Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, aynı çalışmayı diğer mahallelerde de periyodik olarak uygulayacaklarını anlatırken, şöyle dedi:

“Belediye’de resim yeteneğiyle tanıdığımız, görevli personelimiz Halil Avcı tarafından resim tuvali gibi işlenen konteynırlar, ilçemizin güzelliğine güzellik kattı. Çevre ve insan sağlığına önem verdiğimiz çalışmalar görsellik yönünden de halkımız tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu uygulama birçok belediyeye örnek olacak.”

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...