Citroen, araçlarını 5 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında kış bakımı için servise getiren otomobil sahiplerine orijinal bakım parçası, işçilik ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Citroen’nin konuya ilişkin yaptığı açıklamaya göre, dünya şampiyonluğu elde eden uzman teknik ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren şirket, kışa özel servis kampanyası başlattı.

Yetkili servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında; servislerde orijinal bakım parçası, işçilik ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 10 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanyadan tüm Citroen kullanıcıları yararlanabilecek.

Açıklamada, Türkiye teknik danışman ekibinin dünya çapında gerçekleştirilen ön eleme sonucunda finale kalan 7 ülke arasına ismini yazdırdığı, 14-15 Ekim tarihlerinde Fransa’da gerçekleştirilen finallerde Dünya Şampiyonu olduğu hatırlatıldı.

Müşteri şikayeti ile başlayıp arızalı bir aracın kabulünden onarılıp teslimatına kadar geçen tüm kritik süreçleri kapsayan süreçten birincilikle çıkan teknik ekibin Citroen Türkiye’nin gurur kaynağı olduğu anımsatılan açıklamada, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile otomobillerin bakımını gerçekleştiren ekibin, bu kış da tüm Citreën sahiplerini bakıma davet ettiği kaydedildi.