Sahne tasarımı, müzikleri, dansları, kostümleri ve makyajlarıyla gösteri sanatlarında çığır açan Cirque du Soleil İstanbul’a, sembol gösterilerinden Varekai ile geri dönüyor.

SAHNE TASARIMI, MUZIKLERI, DANSLARI, KOSTUMLERI VE MAKYAJLARIYLA GOSTERI SANATLARINDA CIGIR ACAN CIRQUE DU SOLEIL ISTANBUL'A, SEMBOL GOSTERILERINDEN VAREKAI ILE GERI DONUYOR. (ISTANBUL, DHA)
SAHNE TASARIMI, MUZIKLERI, DANSLARI, KOSTUMLERI VE MAKYAJLARIYLA GOSTERI SANATLARINDA CIGIR ACAN SİRK ISTANBUL’A, SEMBOL GOSTERILERINDEN VAREKAI ILE GERI DONUYOR. (ISTANBUL, DHA)

dunyanin-en-buyuk-sirki-cirque-du-soleil-istanbul-a-geri-donuyor-1125136İzleyicilerin nefesini kesen gösterilere imza atan daha önce ülkemizde yaptığı gösteriler ile kendine hayran bırakan Cirque du Soleil Ekim ayında hayranlarını yeni gösterisi ile bir kez daha büyüleyecek.

 

Ilk kez gösterildiği 2002 tarihinden bu yana 23 ülke ve 130 şehirde 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlenen Varekai, 19 farklı ülkeden 50 kisilik dansçı ve müzisyenlerden oluşan bir ekiple sahneleniyor ve 600 parçadan fazla kostüm kullanılıyor.

Gösteri Ülker Sports Arena’da 5-9 Ekim’de sahne alacak.