Çankaya Yardımlaşma ve Ekonomik Dayanışma Derneği (ÇAYED) Yarım Elma, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Dar gelirli ya da yardıma muhtaç vatandaşlara gıdadan giyime, ev eşyasından elektronik eşyalara kadar birçok alanda yardım yapan ÇAYED Yarım Elma, imkânları doğrultusunda herkese ulaşmaya çalışıyor.
ÇAYED Yarım Elma’nın çalışmaları toplumun da beğenisini kazanıyor. Yürütülen yardımlara destek olabilmek ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatmak isteyen kuruluşlar ile vatandaşların katkıları da giderek artıyor.
Son olarak Çayyolu’nda bulunan Base Life Club, hazırladığı kıyafet, kitap, çocuk kitabı, oyuncak, halı ve çeşitli eşyaları ÇAYED Yarım Elma’ya teslim etti. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle kendilerinin de ÇAYED Yarım Elma’ya destek olma kararı aldıklarını belirten Base Life Club Genel Müdürü Arda Kahraman “Sosyal medya aracılığıyla duyurusunu yaptığımız yardım kampanyamıza olumlu dönüşler aldık. Yaklaşık bir ay içinde birçok kişi kullanmadığı kıyafetlerini ve eşyalarını bize getirdi. Biz de bu toplanan eşyaları ÇAYED Yarım Elma aracılığıyla ihtiyacı olan insanlarımıza ulaştırabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI