Çankaya Belediyesi Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu, sağlıklı bir kas ve iskelet yapısına sahip olmak; sırt ve bel ağrılarından kurtulmak isteyenler için fizyoterapi temelli bir spor – rehabilitasyon yöntemi olan pilates eğitimi kayıtlarına başladı.
Belediyenin Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’ndaki spor merkezinde pilates ve fitness ile form tutacak olan Çankayalılar, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 9 ile akşam 9 arasında fitness yapabilecek. Pilates eğitimleri ise Pazartesi ve Çarşamba günleri 12.00-13.00 ve 18.00-19.00 saatleri arasında; Cuma günüyse 12.00- 13.00 seansında verilecek.
Spor merkezine kayıtların Ocak ayından bu yana sürdüğünü belirten eğitmenler, fitness ve pilatesin bel-boyun fıtığı ile kas rahatsızlığını engellemede önemli katkısı olduğunu; fiziksel gücü, esnekliği ve koordinasyonu artıran pilatesin; aynı zamanda stresi azalttığını vurguladılar.
Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bileşenlerinden olan sporu herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen Çankaya Belediyesi’nin, özel spor merkezleriyle kıyaslandığında çok cüzi miktarlarda hizmet veren Ahmet Taner Kışlalı Spor Merkezi’ne her yaştan Çankayalı kayıt yaptırabiliyor.
Değişik branşlarda hizmet veren spor merkezinin ücretleri aylık (65 TL), üç aylık (160 TL), altı aylık (300 TL) ve yıllık (500 TL) olarak belirleniyor. Detaylı bilgi (0 312) 284 24 13 numaralı telefondan alınabilir.