Çankaya Belediyesi performansıyla göz dolduran birimlerin çalışanlarını unutmuyor…

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen tarafından 10 ay önce güler yüzlü ve hızlı çözüm için kurulan Hoş Geldiniz Masası ekibi, 140 bin Çankayalı’nın her birinin sorununa, ortalama 4 dakika sürede çözüm üreterek üstün performans gösterdi.
Çankaya Belediyesi Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, hoş Geldiniz Masası ekibini ziyaret ederek gösterdikleri üstün başarıdan dolayı teşekkür eden Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülsün Bor Güner, vezne, mali hizmetler, ruhsat, imar bilgi edinme, imar işleri ve dilekçe kabul masalarını bir araya getirerek hizmeti hızlandıran ekibi kutladı.
Her gün yüzlerce Çankayalının taleplerini dinleyen ve çözüm üreten Hoş Geldiniz Masası ekibiyle sohbet eden Güner, çalışanların görüş ve önerilerini de aldı.
BİRİMLERE TEŞEKKÜR
Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülsün Bor Güner, Mali Hizmetler Müdürlüğü çalışanlarını da unutmadı. Güner, birimlerinde yapılan yenileme çalışmasından ötürü toplantı salonunda bir araya geldiği tahakkuk ve vezne birimi çalışanlarıyla sohbet etti. Teknolojik yenilemelerle birlikte vergi döneminde eski zorluklarla karşılaşmadıklarını ifade eden çalışanlar, başarının arkasında personel- yönetim güven lişkisinin de olduğunu hatırlattı.
Çalışmalar hakkında personelin görüşlerini alan Güner, çalışanlara tek tek teşekkür ederek, önümüzdeki vergi döneminde aksaklıkların tamamen giderilmesi için gerekli çalışmaların devam ettiğini söyledi.