Çalışanının değerini bilen Çankaya Belediyesi, Ayın Personellerini belirledi. Ayın personeli olan ve emekliliğe ayrılan personel teşekkür belgelerini ve plaketlerini Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in elinden aldı.
Çankaya Belediyesi’nde çalışanın motivasyonunu artırmak ve yıllarca emek vererek kurumdan emekliliğe ayrılan personele vefa örneğinin temsili olan “Ayın Personeli” töreninde, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ayın personelleriyle ve emeklilerle bir araya geldi. Çankaya’da çalışanın yerinin her zaman ayrı olduğunu dile getiren Başkan Taşdelen, “İşinin hakkını veren arkadaşlarımın şunu bilmesini isterim ki, Çankaya’da emek karşılıksız kalmaz. Geçen bir buçuk yıllık süreçte hep birlikte güzel işler gerçekleştirdik. Önümüzdeki 3 buçuk yıl için de güzel temeller attık” dedi.
Ayın Personeli töreninde Destek Hizmetleri, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik, İşletme, Mali Hizmetler, Ruhsat Denetim, Sosyal Yardım ve Veteriner İşleri Müdürlüğünden personeller ayın personeli olarak ödüllendirilirken, emekliliğe ayrılan 8 personel de plaketlerle uğurlandı.