Milano Fashion Week takvimine kabul edilen Türk markası olarak tanınan BNG, yeni mağazasını İzmir’in Alsancak semtindeki İtalya Sokağı’nda açtı.

Bodrum Yalıkavak mağazasının ardından İzmir Alsancak’ta moda tutkunlarıyla buluşan BNG’nin özel açılışının ev sahipliğini markanın kurucuları Nilgün ve Bülent Gülen çifti ile BNG Alsancak mağazasının yöneticileri Fatih Atlet ve Serpil Atlet çifti yaptı. Açılışa en son“Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki “Valide Sultan” karakteriyle dikkat çeken ünlü oyuncu Nebahat Çehre’nin yanı sıra çok sayıda İzmirli katıldı. Açılış kokteyline katılan konuklara BNG’nin “Doğanın Nimetleri” temalı koleksiyonu ilk kez sunuldu. Keyifle modelleri izleyen konuklar, Nebahat Çehre ile selfie yapabilmek için çaba harcadı.

BNG markasının 2016 Kış Koleksiyonu’nun da ilk kez lanse edildiği açılışta, davetliler gözde parçaları dikkatle inceledi. Davetliler, markanın asimetrik kesimli gömleklerine ve şalvar model pantolonlarına tam not verdi.

BNG15 NEBAHAT CEHRE
BNG15
NEBAHAT CEHRE


Markanın 2016 Kış Koleksiyonu’nu detaylı inceleme fırsatı bulan Nebahat Çehre, “Moda, benim için bana yakışandır. Şimdiye kadar hiçbir ürünü, sadece moda olduğu için kullanmadım. BNG ise, birbiriyle kolaylıkla kombinleyebildiğim parçaları barındıran, çizgilerini çok beğendiğim bir marka. Ürünlerini kendime çok yakıştırdığım gibi, her sezon yeni parçalarını da keyifle inceliyorum” dedi.