Bir zamanlar rahmetli Başbakanı Bülent Ecevit’in, ABD Başkanı Clinton ile çalışma odasındaki fotoğrafı uzun süre havuz medyası tarafından aleyhinde kullanılmıştı. Şimdi de  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD’deki karşılamasını yazsalar ya.

TÜRKİYE CUMHURBAŞKANINA YAKIŞMAYACAK BİR KARŞILAMA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD gezisine ilişkin medyaya düşen haberleri büyük bir üzüntü ve hüzün ile izledim bir Türk vatandaşı olarak.
Küçük Emrah’ın ’’Boynu Bükükler’’ şarkısı vardı.
“Allah’ın parmağı yoktur gözünü çıkarsın” diye derler ya işte o an ’
’Sap döner keser döner, gün gelir hesap döner’’ diye bu söz aklıma geldi.
Hadi alın şimdi Cumhurbaşkanı’nın ABD gezisinde yaşananları nereye oturtacaksınız.
ABD’DEN YATIRIMCI GELİR Mİ?
Türkiye’den kalabalık bir heyet ile Amerika’ya giden Cumhurbaşkanı Amerikalı işadamlarına klasik bir konuşma yaparak Türkiye’ye davet etti.
Turistin bile gelmediği bugünlerde hangi yabancı sermaye Allah aşkına terörün en ağır şekilde yok edilmeye çalışılan ve hedefte olan Türkiye’ye gelir?
İnsanlar, paraları için sürekli güvenli liman aradığı günümüzde cehenneme gelir mi? Hadi gelecek diyelim de Uzan’lar gibi el konulan, Kayyum atanan medyanın olduğu ülkeye yatırıma gelir mi yabancı sermaye?
Özetle Türkiye terörü bitirmeden, yasaları ile gerek Türk gerek yabancı yatırımcılara güven sağlamadan yabancı yatırımcı beklemesin.
Erdoğan Obama ile buluştu 50 dakikada görüştü de ne oldu? Yani Türkiye için olumlu bir sonuç var mı?