BEŞİKTAŞ, UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4’üncü maçında bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Rus temsilcisi Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak.

İlk üç maçta bir galibiyet ve iki beraberlik alan siyah beyazlılar 5 puan ile 2’nci sırada bulunuyor. Lokomotiv Moskova maçına bir anlamda liderlik maçı olarak ta bakan Kara Kartallar Rus takımını yenerek son iki maç öncesi grupta avantajlı konuma geçmek istiyor.
GRUPTA İŞLER KARIŞIK
Beşiktaş’ın yer aldığı H grubu dördüncü maçlar öncesinde 3 takımın liderlik mücadelesine sahne oluyor. Grubun en zayıf halkası olan Arnavutluk takımı Skenderbeu’nun şu ana kadar herhangi bir sürprize imza atmamış olması Beşiktaş, Lokomotiv ve Sporting’in kendi aralarındaki maçların önem derecesini iki kat artırıyor.
Lokomotiv Moskova’nın 7 puan, Beşiktaş’ın 5 ve Sporting Lizbon’un 4 puana sahip olduğu grupta üç takımda Skenderbeu ile yapacakları maç için hanelerine 3 puan eklemenin hesabını yapıyor.
Bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan mücadele saat 19:00’da başlayacak ve Almanya Futbol Federasyonu’ndan Felix Zwayer yönetecek.