16 Mayıs Cumartesi günü saat 11:00’de kapılarını açacak olan Bauhaus Yenimahalle bu tarihten itibaren her gün saat 22.00’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren Bauhaus, Türkiye’deki ilk yatırımını 1996’da İstanbul’da gerçekleştirmişti. Sonraki yıllarda tüketicilerden gelen talebe göre İstanbul’da çeşitli bölgelerde yeni şubelerini hizmete açan Bauhaus Türkiye, bir yandan da Ankara, Bursa, Antalya’da yine kendi konseptinde şubeler açarak tüketicileriyle buluşmaya devam etti.
Ankara’nın Üçüncü Bauhaus Şubesi, 16 Mayıs’ta Yenimahalle’de Gimat Kavşağında Hizmete Açılıyor…
Bauhaus Türkiye’nin 10. şubesinin açılışı nedeniyle Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer: “Yenimahalle’de Ankara’nın 3. Bauhaus’unu hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankaralıları ve Ankara’yı ziyaret edenleri, en büyük yapı marketi konseptiyle, en fazla ürün çeşidiyle en düşük fiyat garantisi vererek ağırlamaya bu şubemizde de devam edeceğiz. Tüm reyonlarımızda ürün değiştirme garantisi mevcuttur. Ayrıca telefon, fax ve e-maille sipariş verebilme imkanı da mevcuttur. Tüm Bauhauslarda olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle’de de maliyetine adrese teslim hizmeti vardır” diye açıklıyor.
DENEYİMLİ YERLİ KADRO…
Ankara’nın yoğun yaşam bölgesi olan Yenimahalle’de 16 Mayıs’ta hizmete girecek ve her gün 08.30-22.00 arası hizmet verecek olan Bauhaus Yenimahalle şubesi yüzde yüz yerli yönetim, deneyimli ve eğitimli personel kadrosuyla özverili ve yüksek tempolu bir çalışma sayesinde son derece kısa sürede hayata geçirilmek üzere hazırlanmaktadır.
İSTİHDAMA KATKI…
Bauhaus Yenimahalle’de de 250 kişiye iş imkanı sağlanacaktır. Ayrıca 1000’in üzerindeki yerli firmadan mal ve hizmet temin edilerek de istihdama ve üretime katkı sağlanacaktır.
Böylece Bauhaus Türkiye bugüne kadar hizmete açtığı şubeleriyle 2500 kişiye istihdam sağlamıştır. Bauhaus şubelerinde “yoğun işbaşı eğitimi” de devam etmektedir.
YEREL İLİŞKİLER, İHRACATA DESTEK…
Bauhaus Türkiye Yönetimi, yatırım yaptığı bölgelerdeki küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan mal ve hizmet temin etmeyi ilke olarak görmekte ve yerine getirmektedir.
Bauhaus Türkiye, Avrupa’nın 18 ülkesinde 300’ün üzerindeki şubesine ihracat kapılarını yerli üretici için aralamakta olup, ülke ekonomisine farklı katkı sağlarken bölgesel üreticiyi de desteklemeye devam etmektedir.
YERLİ ÜRÜN AĞIRLIKTA…
Türkiye’de ilk hizmet yıllarında şubelerinde yüzde 70 yabancı, yüzde 30 yerli ürünleri hizmete sunan Bauhaus Türkiye yönetimi artık sadece yüzde 35 yabancı, bunun yanında yüzde 65 yerli ürün çeşidinin tüketiciyle buluşmasını sağlamaktadır.
Her Bauhaus mağazasında olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle’de de tüketiciler, atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü tek çatı altında bulacaklar ve ayrıca keyifli ve avantajlı alışveriş yapabilecekler. Ayrıca özel geniş otopark imkanı ziyaretçilere büyük kolaylık sağlayacaktır. Bauhaus Türkiye’nin ilk Ankara şubesi Cepa Alışveriş Merkezinde, ikinci şubesi de Etlik’te Forum Alışveriş Merkezinde açılmıştı.
Ankara’da Üçüncü Şube, 16 Mayıs 2015 Cumartesi açılıyor
Ankaralıların yoğun isteği üzerine Bauhaus Türkiye Yönetimi, Ankara’daki üçüncü Bauhaus şubesini Yenimahalle Gimat Kavşağında açıyor. Şube, henüz inşaatı devam eden Podium AVM’de olup 12 bin metrekare alanda 120.000 ürün çeşidiyle Ankaralılara hizmet verecek. Bauhaus Türkiye, Türkiye’nin geleceğine olan güvenin bir göstergesi olarak öngörülen yatırıma devam kararını sürdürmektedir.
Ankara’nın hızla gelişen cazip bölgesi Yenimahalle’de yeni şubesini 16 Mayıs Cumartesi açacak olan BAUHAUS kuruluşunun 55. yılında 18 ülkede 300’ü aşkın şubesi, 15 binden fazla çalışanı, 120 bin ürün çeşidi ile Avrupa’nın en başarılı şirketleri arasında bulunuyor.
BAUHAUS Türkiye tasarlıyor…
Ülkemizdeki bütün Bauhaus şubeleri artık BAUHAUS Türkiye Ekibinin mimari tasarım ve ürün yerleşim konsept uygulamasıyla geliştiriliyor. BAUHAUS, diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de geniş kapsamlı hizmet yelpazesi, kaliteli servisi, eğitimli satış kadrosu, fiyat avantajları, zengin ürün çeşidi yanında uyguladığı birçok “ilk”le atölye, ev ve bahçe işlerini hobi haline getiriyor.