Bahçelievler Gençlik U 19 futbol takımı, grubun’nda şampiyon adayları’ ndan Başkent Edaşspor ile 0-0 kalarak gücünü göstredi. 3 Ocak Cuma günü 19 mayıs 1 numaralı sentetik çim sahada karşı karşıya gelen her iki takım’da 90 dk. boyunca verdikleri amansız mücadelede birbirlerine üstünlük sağlayamadığı müsabaka da gol sesi çıkmayınca B. E. Gençlik ve B.Edaşspor yenişemedi (0-0).

Sezon öncesi büyük umutlarla Lige katılan B. Evler Gençlik U 19 futbol takımı, yaşadığı talihsizliklere son verme amacıyla Başkent Edaşspor’un karşısına çıktığı maç ’ta golsüz berabere kalsa da ortaya koyduğu güzel oyunuyla gücünü gösterdi.

Karşılaşmaya iyi başlayarak, kontrolü de ele geçiren Kırmız-Siyahlı ekip, Ligin altlarından kurtulma düşüncesiyle sahaya çıkan ve yaptığı sağlı sollu ataklarla grubun lideri Başkent Edaşspor’a ecel terleri döktürmelerine rağmen gol atma başarısı gösteremeyince birer puanı paylaşmak zorunda kaldılar.

Yenilmezlikle grubun liderliğini elinde bulunduran Başkent Edaşspor’un karşısında B. Evler Gençlik, sahada şu şekilde dizildi: Özcan, Utku, Akın, Mehmet İpek, Osman, Mehmet Çelebi, Serkan Türkak, Şükrü, Serkan, Vural, Resul ve Fehmi.
Teknik Direrektör: Deniz Çetiner