Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde düzenlenen konserde sahne alan ünlü şarkıcı Sertab Erener, hayranlarına keyifli saatler yaşattı.

Bu yıl 25’inci sanat yılını kutlayan Sertab Erener, yaz konserlerinden ikincisini Muğla’nın Bodrum İlçesi’nden sonra Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde verdi. Ayvalık Belediyesi’ne ait Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran yaklaşık bin 500 kişiye eğlenceli bir gece yaşatan Erener, pop müziği enstrümanları yerine klasik müziğe ait enstrümanlarla sahneye çıktı. Eski ve yeni eserlerini Oda Müziği Orkestrası ile seslendiren Erener, performansıyla Ayvalıklı hayranlarının kalplerini bir kez daha fethetti.

ÇEKİRGE ÜRKÜTTÜ

Kışın yaptığı ‘Sertab’ın Oda Müziği’ projesi ile büyük beğeni toplayan Sertab Erener, yaz sezonunda da bu projesi ile hayranları ile buluştu. Erener’in konserine ait biletler, 60 ila 120 liradan satıldı. Ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızı başarılı oyuncu Pelin Öztekin’in yanı sıra Survivor ile başarısını taçlandıran serbest dalış dünya rekortmeni Şahika Ercümen ve Ayvalıklı antrenörü Hüseyin Cavlı’nın da izleyicilerin arasında bulunduğu konser, yaklaşık iki saat sürdü. Konserde, sanatçının beline bir çekirge kondu ve kısa bir süre sonra kaçtı. Ünlü sanatçı çekirgeden ürktü.