Aysun Kaya yeni albümü ve son klibini Gayrettepe Nar Kichen’de verdiği bir davetle tanıttı. Medyanın büyük ilgi gösterdiği tanıtımın sürprizi ise “Seni Sevmeyen Ölsün”ü yaklaşık 30 yıl önce yorumlayan Tüdanya ile 2015’te yeniden yorumlayan Aysun Kaya buluşması oldu.
Müzik dünyasının güçlü sesi Aysun Kaya, “Hoşgeldin Ömrüme” adını taşıyan yeni Maxi Single albümüyle yine sevenleriyle buluştu. Öncü Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan “Hoşgeldin Ömrüme” adlı albümün, müzik direktörlüğünü ise Kenan İlgen üstlendi…
Dört eserden oluşan albümde sözleri kendisine, bestesi Kenan İlgen’e ait olan “Hoşgeldin Ömrüme” adlı şarkıya yer veren Aysun Kaya, sözleri Yılmaz Tatlıses’e, bestesi Şakir Afkan’a ait olan bir dönemin dillerden düşmeyen şarkısı “Seni Sevmeyen Ölsün”ü yeniden cower yapıp yorumladı. Geçmişten günümüze müzikal renklerin oluştuğ albümde “Bahçede Yeşil Çınar” ve söz ve bestesini Ayper Kaya’nın yazdığı “Son Veda” şarkıları yer alıyor.Müzik dünyasının güçlü yorumcusu Aysun Kaya, Mart’ta piyasaya çıkan yeni albümünün ilk klibini, sinemamın usta yönetmeni Avni Kütüoğlu’nun yönetiminde “Hoşgeldin Ömrüme” adlı şarkısına çekti. Moda’da tarihi bir yalıda çekilen kilibin bir bölümü ise Şile’de yapıldı. Ünlü yorumcu Aysun Kaya yeni klip çekimi için 18 kişilik ekibiyle Kıbrıs’a adeta çıkarma yaptı. Geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı “Hoşgeldin Ömrüme” adlı maxi single çalışmasıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Aysun Kaya, ikinci klibi “Seni Sevmeyen Ölsün”ün çekimlerini Kıbrıs’ta yaptı. Sinemanın usta yönetmeni Avni Kütükoğlu’nun çektiği “Seni Sevmeyen Ölsün” için kamera karşısına geçen Aysun Kaya, Girne’de üç gün süren çekimlerde sık sık ter döktü.