Atletizmin ‘Eskimeyen Değerleri’ ödüllendirildi

213

Türkiye Atletizm Federasyonu IAAF Çocuk Atletizmi projesi içinde yer alan “Eskimeyen Değerlerimiz” ödül töreninin dördüncüsü İzmir’de yapıldı.
Törene Türk Atletizmine hizmet veren atletler katıldı. Törende bir konuşma yapan Atletizm Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı ve IAAF Çocuk Atletizmi Koordinatörü Necdet Ayaz, “Geçmişine Değer Vermeyenler Geleceklerine Yön Veremezler” diyerek, Türk atletizmine katkı verenleri “Eskimeyen Değerlerimiz” olarak ödüllendirmekten büyük mutluluk duyduğunu belitti. Ayaz, bu önemli konuya her türlü desteği veren Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar’a, Genel Sekreter Fahrettin Yıldız’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
Törene Atletizm Federasyonu Başkan Vekili Ali Aksu’da katılırken, törende Adnan Yahşi, Mehmet Solmaz, Hürrem Turanlı, Aydın Çetin, Esen Özgören Dağlı, Rıza Naci Leblebici, Himmet Aksu, Melek Özyol Aydınoğlu, Aycan Kurtcan, Erol Şişko, Bülent Ataseven ve Hikmet Kandeyli ödüllerini Türkiye Atletizm Federasyonu Eğitim Kurulu üyelerinin elinden aldılar.
Programları uygun olduğu için törene katılmış olan “Eskimeyen Değerlerimiz” kendilerini hatırlayan ve Eskimeyen Değer olarak görmüş olan başta Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar olmak üzere Eğitim Kurulu Başkanı ve Çocuk Oyunları Koordinatörü Necdet Ayaz ve ekibine teşekkür ettiler. Tören duygulu bir ortamda sürdü ancak mutlu bir şekilde sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here