GEDIZ UNIVERSITESI'NIN GELENEKSEL BAHAR FESTIVALI GEDIZFEST'TE KIMIN SAHNEYE CIKACAGINA YINE OGRENCILER KARAR VERDI. BU YIL GENCLERIN ISTIGIYLE FESTIVALIN FINALINI ATHENA YAPACAK. (FOTO: IZMIR DHA)

Gediz Üniversitesi’nin geleneksel bahar festivali GedizFest’te kimin sahneye çıkacağına yine öğrenciler karar verdi. Bu yıl gençlerin istiğiyle festivalin finalini Athena yapacak.

Gediz Üniversitesi öğrencilerinin iple çektiği an geldi, GedizFest başlıyor. Bahar coşkusunu doyasıya yaşatmak, bir yılın yorgunluğunu unutturmak için 2 günlük dolu dolu program hazırlandı. GedizFest’in finalinde kimin sahneye çıkacağına ise yine gençler karar verdi. Geçen yıl Sertab Erener’i isteyen üniversiteliler bu sene tercihlerini Athena’dan yana yaptı.

Ünlü müzik grubu, GedizFest’in ikinci günü olan 18 Mayıs’ta sahne alacak, şarkılarıyla kampüste eğlence rüzgarı estirecek. İlk günün akşamında da Can Bonomo konser verecek. Ayrıca birbirinden keyifli yarışmalar ve aktiviteler de olacak, Gediz Üniversitesi öğrencileri unutulmaz anlar yaşayacak.