OYUNCU Aslı Tandoğan, anne olmanın çok güzel bir duygu olduğunu, Datça’daki film çekimlerine önümüzdeki ay 1 yaşına girecek oğlu minik oğlu Atlas’ı da beraberinde götürdüğünü ve onu da oynatmak istediğini söyledi.

ASLI TANDOGAN, OGLU ATLAS'I DATCA'DAKI FILM CEKIMLERINE GOTURDUGUNU VE ORADA OYNATMAK ISTEDIGINI ANLATTI. (FOTOGRAF:DHA)
ASLI TANDOGAN, OGLU ATLAS’I DATCA’DAKI FILM CEKIMLERINE GOTURDUGUNU VE ORADA OYNATMAK ISTEDIGINI ANLATTI. (FOTOGRAF:DHA)

Arap MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtlayan Aslı Tandoğan, Cahit Tan Yeşilada ile evliliği ve anne olmasından sonra oynadığı kısa süre önce vizyona giren ‘Git Başımdan’ filminin Datça’daki çekimlerine oğlu Atlas’ı da götürdüğünü söyledi. Tandoğan, “O da ekiple birlikteydi. Filmde de oynatmak istedim. Ama kısmet olmadı. Ben hamilelik ardından doğum sürecinden sonra çalışmamıştım. Anne, bebek sahibi olmak çok güzel” dedi.

ASLI TANDOGAN, OGLU ATLAS'I DATCA'DAKI FILM CEKIMLERINE GOTURDUGUNU VE ORADA OYNATMAK ISTEDIGINI ANLATTI. (FOTOGRAF:DHA)
OGLU ATLAS’I DATCA’DAKI FILM CEKIMLERINE GOTURDUGUNU VE ORADA OYNATMAK ISTEDIGINI ANLATTI. (FOTOGRAF:DHA)

Tandoğan, akvaryumda çalışan hayvanları ve insanları çok seven bir karakteri canlandırdığı filmin senaryosunu çok sevdiğini anlattı.