Bu gönderi bana gelince erkek okurlarımla paylaşmak istedim. Yılbaşı geliyor ya, erkekler eşlerine hediye alacaklar ya bundan güzel fırsat olmaz dedim.

Yeni yıl için hazırlıklarını tamamlayan Karun Mücevherat’ın sahibi Karun Kıraç, ‘Asaletin, aşkın, gücün rengi kırmızı, yakut kullandığımız mücevherlerimizle adeta dile geldi. Tasarımlarımızı taşıyanlar, her zaman olduğu gibi yılbaşı gecesinin de en parlayanı olacak’ dedi.
Anlaşılan o ki firma ses getirecek bir koleksiyonu, “asaletin, gücün, aşkın rengi kırmızının kullanıldığı ürünler, yılbaşı gecesi taşıyıcılarına, herkesi gölgede bırakmayı vaat ediyor” diye tanımlıyor.
Kıraç, “Çok değerli bir taşın, tasarım ile değeri katlanabileceği gibi değersizleştirilebilir de. Tasarımda çok iddialıyız. Bizim ürünlerimizi dünya takip ediyor. Koleksiyonlarımız dünyaca ünlü pek çok markaya yön veriyor” diyor.
Her biri tek olarak ürettikleri mücevherleriyle, sanat eseri niteliği taşıyan ürünler ortaya çıkardıklarını vurgulayan Karun Kıraç, “Uzun çalışmalar sonucu her biri el emeği olan ürünlerimizde, en parlak mücevherleri kullanıyoruz. Ürünlerimizin bir eşlerinin daha olmaması da taşıyıcılarımıza kendini özel hissettiriyor. Aldığı ürünü kimse bir başkasında göremez, tamamen kişiye özeldir. Küpenin diğer tekinden başka çift ürün yapmıyoruz”  diye konuşuyor.
Bu yılbaşı hediyesi olarak eşlerinizden 4 bin dolar ile 29 bin dolara kadar olan özel mücevherlerden bekleyebilirsiniz.
Asgari ücretin 350 dolar olduğunu da hatırlatmaktan geçemeyeceğim.
Asaletin, aşkın, gücün rengi kırmızı modasına uygun kırmızı bir gül ile eşlerinin yılbaşını kutlamalarını da öneriyorum okurlarıma.

FACEBOOK YORUMLARI