Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği’nin (ANTİMDER) haziran ayı olağan toplantısı Ramada Otel’de gerçekleştirilirken, konuşmacı olarak Sümer Ezgü katıldı.

ANTALYA TESISAT VE INSAAT MALZEMECILERI DERNEGI'NIN (ANTIMDER) HAZIRAN AYI OLAGAN TOPLANTISI RAMADA OTEL'DE GERCEKLESTIRILIRKEN, KONUSMACI OLARAK SUMER EZGU KATILDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)
ANTALYA TESISAT VE INSAAT MALZEMECILERI DERNEGI’NIN (ANTIMDER) HAZIRAN AYI OLAGAN TOPLANTISI RAMADA OTEL’DE GERCEKLESTIRILIRKEN, KONUSMACI OLARAK SUMER EZGU KATILDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)

Aylık olağan toplantısını Ramada Otel’de yaklaşık 100 üyesinin katılımıyla gerçekleştiren ANTİMDER, yeni üyelerini de bünyesine kattı. Başkan İsmail Volkan, sektörde 20, 30 ve 40’ıncı yılını aşmış firmalara ödül verirken bu toplantıları ‘Daha yeni neler üretebiliriz ve geliştirebiliriz’ düşüncesiyle yaptıklarını kaydetti. Volkan, “ANTİMDER Akademi programını gerçekleştirmek için Akdeniz Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Antalya Mimarlar Odası ve Konya Mimarlar Odası ile görüşüyoruz. Bu akademinin amacı, mezun olacak öğrencilerin yapı malzemeleri ile tanışması ve mezun olduktan sonra iş bulmaları” dedi.

Toplantı, Sümer Ezgü’nün müzik sektöründe bugüne kadar yaşadığı anıları ve Türk Halk Müziği ile ilgili deneyimlerini anlatması ile devam etti.