Uzun süredir teknik direktör arayışında olan Ankaragücü’nde sorun çözüldü. Başkent ekibi, eski futbolcusu İsmet Taşdemir ile sözleşme imzaladı.

Beştepe Tesisleri’nde Başkan Mehmet Yiğiner ile görüştükten sonra sözleşme imzalayan İsmet Taşdemir,” Uzun yıllar formasını terlettiğim takımıma teknik adam olarak dönmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
Başkan Mehmet Yiğiner’in desteği ile Ankaragücü’nü hak ettiği yerlere getirmek için çok çalışacaklarını ifade eden Taşdemir,”Camiamız ve taraftarlarımız bize güvenip destek olsunlar. İnşallah disiplinli ve özverili bir çalışma ile birlikte güzel sonuçlara imza atacağız” diye konuştu.
İsmet Taşdemir ile birlikte Beştepe Tesisleri’ne gelerek, Sportif Direktör olarak sözleşme imzalayan bir diğer eski futbolcu Ramazan Tunç ise imza sonrası yaptığı açıklamada,”Doğup-büyüdüğüm, futbola başladığım ve beni yetiştiren kulübüme, yuvama tekrar dönmenin ve hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyorum” dedi.
İmza töreni sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkan Mehmet Yiğiner,”Uzun bir araştırmanın sonucunda Yönetim Kuruılu Üyesi arkadaşlarımızla değerlendirme yaparak İsmet Taşdemir üzerinde mutabakata vardık” dedi. Ramazan Tunç ve İsmet Taşdemir’in geçmişte başarıyla kulübümüzü temsil eden isimler olduğuna dikkat çeken Başkanımız Mehmet Yiğiner,”İsmet ve Ramazan kardeşlerim, camiamızı yakından tanıyan ve bizim içimizden yetişen evlatlarımız. İnşallah yapacakları başarılı çalışmalarla camiamızın yüzünü güldüren sonuçlara imza atacaklar Ankaragücü’müze hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.