31 Aralık 2016 Lig’in ikinci yarısına Antalya’da hazırlanan Ankaragücü, dün sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Teknik Direktör İsmet Taşdemir yönetiminde ısınma hareketleri ile antrenmana başlayan Başkent ekibi, daha sonra pas ve orta çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde dar alanda iki grup halinde çift kale maç gerçekleştirdi.

Sürpriz Doğum Günü

Teknik direktör İsmet Taşdemir’e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Takımın Antalya’da kamp yaptığı otelde gerçekleşen kutlamada Teknik Direktör İsmet Taşdemir, doğum gününü kutlayanlara tek tek teşekkür ederek, “Ailem ve oyuncu arkadaşlarımın hazırladığı bu sürpriz doğum günü kutlaması beni çok mutlu etti. 43 yaşıma çok mutlu bir şekilde girdim. Bizim için mutlulukların en büyüğü camiamıza sezon sonunda şampiyonluğu getirmek olacaktır. Bu bizi çok daha mutlu edecek ve bizim için çok önemli olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde kenetlendik ve inşallah sezon sonu da hedefimize ulaşacağız.” şeklinde konuştu. Ankaragücü’nde moral ve motivasyonun yüksek olduğu gözlenirken, teknik direktörümüz İsmet Taşdemir yılbaşı münasebeti ile Pazar günü yapılması planlanan antrenmanı iptal ederek oyuncularımıza bir gün izin verdi.