Ankara Fenerbahçeliler Derneği, 2017-2020 dönemini kapsayan Kongresi’ni geçtiğimiz hafta sonu Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleştirdi. Anneler Günü nedeniyle yoğun katılımın olmadığı ancak çoğunluğun toplandığı Kongre’nin açılış konuşmasını Ankara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erol Özel yaptı.

Başkan Özel, son 3 yıl içerisinde önemli işlere imza attıklarını belirtirken, Yeni katılan arkadaşlarla daha da güçlenerek daha sık beraber olacak dile getirildi. Kulüp tarafından bir otel ve restoranta devredilen İncek Tesisleri’ndeki yerlerinden ayrıldıklarını dile getiren Başkan Özel, daha merkezi ve daha toplayıcı adres arayışı içinde olduklarını belirtti. Erol Özel, şöyle devam etti:
“Fenerbahçemizi Ankara’da en iyi bir şekilde temsil etmek adına 3 yıllık süreç içerisinde öncelikle olarak sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdik. Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını diliyor. Fenerbahçemize başta futbol ve basketbol olmak üzere tüm branşlarda başarılar diliyorum.”
Kongrede konuşmaların ardından oy kullanımı gerçekleştirildi. Tek liste ile girilen Kongre’de başka bir aday çıkmazken, Erol Özel Başkanlığındaki yönetim yeniden oy çokluğu ile güven tazeledi. Yeni Yönetim, Denetleme, Yüksek Danışma Kurulları ise şöyle oluştu:
YÖNETİM KURULU:
Erol ÖZEL, Volkan AKAN, Hakan BEZGİNLİ, Ahmet Sait ERELMALI, Özgür FIRTINA, Uğur İPKIRMAZ, Selahattin KÜKNER, Gökhan ÖLMEZ, Haluk PİRİMOĞLU, Önder SÜRENKÖK, Yunus ŞAHİN, Levent TACER, Ali TOPALOĞLU, M. Faruk TÜRKÖZ, H. Tümer YAVUZ.
DENETLEME
KURULU:
Almira İNCESU, Seçil KESKİN, Seyit Ali GÜR, Cevdet YERLİKAYALAR, Faruk TAŞKIRDI.
DİSİPLİN KURULU:
Eyüp Bülent GÖNCÜ, Volkan ATAKUL, Yücel BOZKURT.
YÜKSEK DANIŞMA KURULU: Sencer GÜNEŞSOY, Nahit DURU, Aydın GÜLER, Can KOÇ, Nevzat SAYGILIOĞLU, Nezir ÖNAL, Alper TAŞDELEN.