ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, yaptığı açıklamada, Ankara’daki terör saldırısını kınadı.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Naci Gündoğan, Ankara’daki bombalı terör saldırısı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Saldırıyı şiddetle kınadığını belirten Prof. Dr. Gündoğan açıklamasında şöyle dedi:

“Ülkemizin dirliğine ve birliğine, milletimizin huzuruna kasteden bu menfur terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Bugün, insanlık dışı bu elim saldırı karşısında birlik ve beraberliğimizi koruma azmi içinde yorulmadan ve yılmadan çalışan milletimiz, milli hedeflerini gerçekleştirme yolundaki yürüyüşünde daha da kararlıdır. Sadece ülkesi için değil, dünyadaki bütün mazlum milletler adına verdiği mücadelesinde daha da güçlüdür. Milletimizin haklı davası uğruna fedakarca çalışırken, bu hain terör saldırısı ile canlarına kastedilen askerlerimizden, askeri personelimizden ve vatandaşlarımızdan yaşamı yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize de baş sağlığı diliyorum. “

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.