Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile birlikte ilçedeki cadde ve sokaklar her geçen gün daha modern bir hale geliyor. Yaşanılabilir bir Altındağ için sorumluluk almaktan bir an olsun kaçınmayan Başkan Tiryaki, çalışmaları da yerinde denetliyor. Cadde ve sokakların daha estetik bir görünüme kavuşması için gece gündüz çalışan Başkan Tiryaki, ilçedeki asfaltlama çalışmalarını da yerinde inceledi. Başkan Tiryaki, Çamlık Mahallesi’ndeki asfalt kaplama çalışmalarını denetleyerek son durum hakkında bilgi aldı. Altındağ Belediyesi sayesinde kısa süre önce yeni asfaltına kavuşan Güneşevler Mahallesi de adeta göz doldurdu.
Vatandaştan gelen talepleri dikkate alan Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Güneşevler’den sonra Çamlık Mahallesi’ne de asfalt döktü. Mahallelerde yapılan çalışmalarda yaklaşık 1000 ton asfalt kullanıldı. 30 personel, 10 kamyon, 2 silindir, 1 asfalt serme makinesi finişer, 1 su tankeri ve 1 boya kazanıyla gerçekleşen çalışmalarda hiçbir ayrıntı gözden kaçmadı. Sokaklara atılan yaklaşık 10 santimetre kalınlığındaki asfalt, ulaşımı rahatlattı.
Başkan Tiryaki, asfalt kaplama ve bakım onarım çalışmalarını bizzat takip ettiğini belirterek “İlçede eski yol kalmayacak. Altındağ’ın gelişen yapısına uygun yollar yapmayı sürdüreceğiz” dedi. Asfalt kaplama ve bakım onarım çalışmalarının devam edeceği ifade eden Başkan Tiryaki, kısa süre sonra Karapürçek, Ali Ersoy, Yıldıztepe, Plevne ve Örnek Mahallelerine geçeceklerini söyledi.