Altındağ Belediyesi kadın eğitim ve kültür merkezlerine devam eden üyelerden bir örnek davranış daha.

Çocuk Onkoloji Servisi’ni ziyaret eden Altındağlı kadınlar, palyaço kostümü giyerek tedavisi gören miniklerle bir araya geldi.

Altındağlı kadınlardan örnek davranış
Altındağlı kadınlardan örnek davranış

Önder Kadın Eğitim Kültür Merkezi üyeleri, kemoterapi tedavisi gören çocukları yalnız bırakmadı. Onkoloji servisinde yatan minik Mehmet Emin’in doğum gününü de kutlayan kadınlar, sürpriz hediyeleriyle çocukların yüzünü güldürdü.

Altındağlı kadınlardan örnek davranış
Altındağlı kadınlardan örnek davranış

Altındağlı kadınlardan palyaço sürprizi

Ziyareti gerçekleştiren üyelerden ikisi palyaço kıyafeti giyerek çocuklara sürpriz yaptı. Önder Kadın Eğitim Kültür Merkezi üyeleri, çocuklara balon ve oyuncak hediye ederken, hasta yakınlarına da el emeği göz nuru yaptıkları takıları verdi.

Kemoterapi tedavisi gören Mehmet Emin Eren ise sürpriz bir doğum günü kutlamasıyla karşılaştı. Minik Mehmet Emin, önce pastasının mumlarını üfledi, daha sonra hediyelerini aldı.

Arkadaşlarıyla birlikte pasta yiyen Mehmet Emin, sevinçten havalara uçtu. Minik Mehmet Emin, 4 yaşına girdiğini söyleyerek herkese teşekkür etti.

Çocukların yüzündeki gülümsemenin her şeye değdiğini aktaran Altındağlı kadınlar, kadın eğitim kültür merkezleri ile dünyaya daha farklı baktıklarını belirttiler.

Merkezler aracılığı ile artık daha mutlu bireyler haline geldiklerini ifade eden Önder Kadın Eğitim Kültür Merkezi üyeleri, bu mutluluklarını kemoterapi tedavisi gören çocuklara yansıtmak istediklerini dile getirdiler.