Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bir klasik haline gelen iftar programlarında Altındağlı hemşehrilerini kucaklamaya devam ediyor. Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Ulucanlar Cezaevi’ndeki iftar programlarında gönüller huzurla doluyor. Altındağ Belediyesi Basın Müşavirliğinden alınan bilgiye göre Başkan Tiryaki, iftar vaktinde bile Altındağlı vatandaşların taleplerini göz ardı etmezken bu mütevazı programlar birlik ve beraberliğin simgesi olarak görülüyor.
Altındağ’da huzurlu toplumun
temelleri atılıyor
Duaların eksik olmadığı iftar programlarının bu seferki davetlileri Karacaören ve Karakum Mahallesi sakinleri oldu. Başkan Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen iftarlar, hoşgörüye de davetiye çıkarıyor. Programa katılan vatandaşlar ise Başkan Tiryaki ile aynı yolda yürümekten büyük mutluluk duyuyor.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, yaptığı konuşmaya “Biz Altındağ’da büyük bir aileyiz” diyerek başladı. Altındağ’da birlik ve beraberlik duygularının her geçen gün daha kuvvetli bir hale geldiğini ifade eden Başkan Tiryaki, hoşgörülü bir nesil yetiştirmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti. Başkan Tiryaki, çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durması için Altındağ Belediyesi olarak sorumluluk almaktan bir an olsun kaçınmadıklarını vurguladı. Mübarek Ramazan Ayı’nın tüm İslam Âlemi’ne barış getirmesi temennisinde de bulunan Tiryaki: “Ağzımız hep tatlı olsun” dedi.